Bez kategorii

Z wody,powietrza i ognia Frankesztajnowie 21 wieku

Czego nie odrożniają SAMOdziejcy i NEOMitomani ?

> SAMOistne

http://wiking.edu.pl/upload/geografia/images/erozja_eoliczna.gif

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/60/Balanced_Rock,_Colorado.jpg/250px-Balanced_Rock,_Colorado.jpg

>inteligetnie zaprojektowane?

http://mapy.pomocnik.com/img/photos2/mountrushmore.jpg

Mount Rushmore – góra leżąca w Black Hills w hrabstwie Pennington na zachodzie stanu Dakota Południowa, w której w latach 1927–1941 wykuto pomnik o nazwie Mount Rushmore National Memorial.

Pomnik składa się z czterech głów prezydentów USA, szczególnie znaczących dla historii tego kraju. Każde popiersie ma wysokość 60 stóp (18,3 m). Przedstawieni tam prezydenci to (od lewej): George Washington (początek budowy 1930), Thomas Jefferson (1936), Theodore Roosevelt (1939) oraz Abraham Lincoln (1937).

Czy te pomniki mozna traktować , jako desygnaty? Czy jest prawdopodobne , żeby ślepe siły natury : wiatr ,woda i ogień mogły wyrzezbić przypadkowo cztery podobizny prezydentów , którzy żyli i chodzili po ziemi i ktorych podobizny mozna porownać z portretami i fotografiami (Inne desygnaty)? NIE? Więc dlaczego zwolennicy SAMOdziejstwa wmawiają nam , że żywa komórka , która ma wszystkie cechy zaawansowanego technicznie urzadzenia mogła powstać w ten sposób ?

————————————————————————————-

DESYGNAT:

Desygnat – każdy konkretny obiekt pasujący do nazwy, lub ściślej – każda rzecz oznaczana przez dany wyraz, pojęcie lub znak. Na przykład desygnatem słowa „pies” jest obiekt o którym można zgodnie z prawdą powiedzieć, że jest psem.

Desygnatem nazwy N języka J, przy określonym jej znaczeniu, jest każdy przedmiot P, o którym, zgodnie z prawdą, nazwę N można orzec.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a6/4-Stroke-Engine.gif

desygnat:

http://www.ianjuby.org/images/flagella.gif

wić bakteryjna.

forum.gazeta.pl/forum/w,32,127659952,127659952,Lameszowogia_i_woynologia_definiowanie_desygnaty.html

———————————————————————————