Bez kategorii

Nowe rekonstrukcje ludzi i australopiteków

Ciekawe czy nauka nas oszukala czy tak dochodzi do prawdy?

Własnie powiadomiłem chłopakow z archeowieści,wiec wklejam moj wpis;-)

archeowiesci.pl/2011/07/20/ludzki-chod-sprzed-blisko-4-mln-lat/comment-page-1/#comment-23515

„Dowodem na to są ślady stóp znalezione wiele lat temu w Laetoli w Tanzanii. choć wyglądają one jak ludzkie, to jednak dotąd nie było pewności, jak dokładnie poruszały się istoty, które je zostawiły. Chód na dwóch nogach może bowiem przybierać różne formy”

Na tych ludzkich śladach jest napisane „zostawiły je australopiteki” ? Czy chodzi o zaufanie do „nauki”, ktora opuiera swoje wnioski na własnym mniemaniu (błąd logiczny!)?

Bardzo przepraszam-ale jakimi DOWODAMI dysponują ci uczeni na to , że tych LUDZKICH SLADOW pozostawionych przez istoty ,które chodziły NA SPOSOB ludzki nie zostawili ludzie ,tylko dwónożne małpy południowe, które z resztą według nowszych i rzetelniejszych rekonstrukcji wcale nie wyglądały na „PRALUDZIE” (w zalinkowanej galerii są też nowe rekonkstrukcje H.Dmanisi i H.Florensis-nowe odkrycia zmusiły badaczy do odbestwienia tych wymarłych ludzi i nadanie im ludzkiego wyglądu.). Są tam też nowe rekonstrukcje „H.habilis” i choć jeszcze nazywane „H.habisli”, to już od małpy nie do odróżnienia. Panie Macieju teraz będzie Pan miał materiał do zamieszczania obrazków ,tylko wiara w ewolucję człowieka od małpy może na tym blogu osłabnąć;-).

Jeżeli chodzi o mnie to zamieszczam na swoim blogu wielkie namiary na tą galerię. A mam jeszcze w swoich zasobach dużo innych ciekawych rekonsktrukcji ludzi robiących rzetelne rekonstrukcje ,a nie wytwory mitomańskich artystów. Jeżeli Maciej sobie zyczy ,to mogę Maciejowi podesłać (z resztą już wcześniej proponowałem).

shadowness.com/Akela/gallery

shadowness.com/Akela/homo-habilis

shadowness.com/Akela/homo-floresiensis

shadowness.com/Akela/23-homo-erectus-dmanisi-a

pozdrawiam.

PS: Są tam też rekonstrukcje ładnych panienek neandertalskich i „archaicznych”. Teraz Macieju już z czystym sumieniem możesz zaufać nauce ,która rekonstruuje inaczej. Bo Ty Macieju tak ufasz nauce ,jak nauka rekonstruuje;-). A kreacjoniści „kłamią i zwodzą” tak długo dopóki nauka nie zrekonstruuje tak ,jak kreacjoniści głosili już od lat….

A jak może za jakiś czas odkopią bardziej kopletne kości australopiteków i się okaże ,ze nie łaziły w postawie wyprostowanej ,jak człowiek ,tylko zupełnie inaczej (np. jak gibbon ,truchę na stojąco ,na ugietych kolanach i podpierały się długimi górnymi konczynami ,a na drzewie za pomocą brachiacji) ,to wówczas okażą się prawdziwe wnioski kreacjonistów ,co do ich reszty anatomii i błedników. Pożyjemy zobaczymy. Ja tam wiem jedno: nie wszystko zasluguje na miano NAUKI.

www.darwinismrefuted.com/origin_of_man_03.html

„The claim that Australopithecus and Homo habilis walked upright was disproved by inner ear analyses carried out by Fred Spoor. He and his team compared the centers of balances in the inner ears, and showed that both moved in a similar way to apes of our own time.”

Kiedyś:

http://www.sciencevisualization.com/wp-content/uploads/2011/05/cover-75x75.jpg

http://www.sciencevisualization.com/wp-content/uploads/2011/02/Dmanisi-75x75.jpg]Tekst linka

www.museum.ge/News_Images/svili/1.jpg

http://www.museum.ge/News_Images/svili/2.jpg

teraz:

http://shadowness.com/file/item3/58288/image_t6.jpg

h.florensis:

Kiedyś:

http://gryka.ovh.org/images/flores.jpg

Teraz:

http://shadowness.com/file/item3/58289/image_t6.jpg

kidyś:

http://img560.imageshack.us/img560/1585/2670.jpg

Teraz:

http://shadowness.com/file/item3/57517/image_t6.jpg

http://shadowness.com/file/item3/57518/image_t6.jpg