Bez kategorii

Propaganda i cenzura na racjonaliście.pl

Własnie po kilku latch dyskusji na racjonaliście.pl zostałem zablokowany. Nerwy im puściły po moim ostatnim watku o niemożliwości samoistnego pochodzenia zycia. Juz wczesniej się na to zanosilo ,kedy zastepcy redaktora naczelnego p. Andrzejowi Koraszewkiemu wykazałem jakich banaluków naprodukowal zniekształcając obraz przekazu 1 Księgi Rodzaju www.racjonalista.pl/forum.php/s,408997 . W obronie pogladu Koraszewkiego stanał jeden z Moderatorów ,ale i ten poległ w dyskusji. W innym watku zacząłem bronić teorii inteligentnego projektu życia ,(jako biolog nie teolog). Uczciwie opisałem wszystkie do tej pory obowiązujące koncepcje abiogenezy i merytorycznie (przwaznie ustami samych propagatorow) wykazałem dlaczego są fałszywe, i to była przyczyna mojego bana.

Niektórym to podpadło, czego dali wyraz w komentarzach (oczywiście jak beda za duzo się stawiać ,to i oni wylecą z obiegu).

www.racjonalista.pl/forum.php/s,411558

„>Masz przynajmniej 3 różne własne blogi. Większość z nich ma podtytuł „naukowy”. Czemu nie prowadzisz dyskusji na własnym podwórku, tylko zaśmiecasz przestrzeń, publiczną?

Scarabeeus

„Lepszym miejscem na dyskusję i propagowanie pseudo nauki powinno być forum a nie komentarze.” www.racjonalista.pl/index.php/s,35/d,1164

Zdaje się, że jest to spełnienie prośby innego czytelnika racjonalisty.pl Natomiast twojego pytania nie rozumiem. Ten wątek jest zaśmiecaniem forum? Ja w ogóle się dziwię, że znajduje się w dziale bazgroły. Widzę też, że wiele się zmieniło na racjonaliście. Przydałoby się zawsze podawać uzasadnienie, wskazać konkretny paragraf na mocy którego dany wątek ląduje w bazgrołach. A także dlaczego dany użytkownik dostaje ostrzeżenie.

pozdrawiam

Tylko czytam i obserwuję

„Logika zabija życie” Antoine de Saint-Exupery”