Bez kategorii

Panowie odwagi ! Kubeł wody na wasze głowy!

Oto wasza dyskusja dotycząca możliwości odwiecznego istnienia życia znalazła się na łamach mojego bloga. Panie pomruk, Panie asteroida (ileś tam) , jak i inni Panowie,teraz swiat się dowie o Waszych ‚rewelacjach naukowych’ !:-).

bioslawek.wordpress.com/

http://religiapokoju.blox.pl/resource/dawkins.jpg„”Ślepy zegarmistrz” (Rozdział 6 „POCZĄTKI ŻYCIA

A CUDA” ,na str.: 110) Richard Dawkins napisał: Bez wątpienia współczesna maszyneria komórkowa

– aparat replikacji DNA isyntezy białek – ma wszystkie cechy wysoce zaawansowanego, specjalnie

zaprojektowanego urządzenia. Widzieliśmy już, jak niesłychanie

spektakularne jest jej działanie jako urządzenia precyzyjnie przechowującego

informację.(….)”.

http://www.harunyahya.com/other/polish/books/falszerstwa_ewolucji/images/oparin.jpg

„Eksperymenty i badania dotyczące początków życia, prowadzone przez 30 lat na polu chemii i ewolucji molekularnej, doprowadziły wprawdzie do zrozumienia ważkości problemu, ale nie do jego rozwiązania.Obecnie wszelkie dyskusje o głównych teoriach i eksperymentach w tej dziedzinie albo utykają w martwym punkcie, albo kończą się przyznaniem do niewiedzy”.

„Origin of Life and Evolutionary Biochemistry”

Klaus Dose

http://www.uab.es/Imatge/margulisIM.jpg

„[Najmniejsza bakteria] o wiele

bardziej przypomina ludzi niż mieszaninę związków chemicznych, otrzymaną przez

Stanleya Millera, gdyż ma już owe właściwości [biochemicznego] systemu. Toteż

mniejsza odległość dzieli

bakterię od człowieka niż ową mieszaninę aminokwasów od bakterii”.
Panowie czas zejść na ziemię !!!


pozdrawiam !!!

22020

Zgroza! Groźna bakteria E. coli jest już w Polsce!

Wiadomość z dziennika Radia Z sprzed chwili: groźna bakteria Escherichia coli jest już w Polsce! Właśnie w organiźmie Polaka, który przybył z Niemiec, wykryto tę bakterię! Zgroza, zgroza, co to będzie?

Jeśli jest ktoś taki na tym forum który zupełnie sie nie orientuje – jest to najpospolitsza bakteria, występująca we florze jelitowej człowieka.

1184

New Order na forum Nauka ;-)

Jak z pewnością zauważyliście, na forum Nauka panuje obecnie zastój naukowy. Dyskusje koncentrują się wokół wątków religijnych i pokrewnych. Jednym z powodów takiej sytuacji jest to, iż brakuje artykułów oli i innych redachtórów wywołujących w nas tak znaczny ferment naukowy.

…………………………………………..Nastał NEW ORDER

Obecnie dyskusje pod artykułami z działu Nauka są kierowane na forum Publicystyka. Tam najczęściej umierają śmiercią naturalną niczym bakteria anaerobowa w powietrzu. Po prostu inne grono dyskutantów.

Zapytam więc naszego Szlachetnego Opiekuna i Wielką Miotłę, czy coś wie na ten temat: Madcio, jakie siły stoją za tym Nowym Porządkiem?

Tymczasem – skoro to jest forum naukowe – postawie hipotezy:

1. Zmiana linkowania dyskusji jest wynikiem aktywizacji pewnych obszarów kresomózgowia u redaktora prowadzącego serwis internetowy Nauka. Być może w grę wchodzi wiosenne pobudzenie światłem zachęcające do wprowadzanie (jakichkolwiek) zmian.

2. Przeniesienie dyskusji na forum Publicystyka jest karą za obraźliwe treści wyrażane przez dyskutantów FN pod adresem autorów artykułów.

3. Jest to zjawisko naturalne, związane z 11-letnim cyklem słonecznym.

W mojej ocenie permanentne przenoszenie dyskusji na forum Publicystyka przyczyni się do upadku tego forum: tu pogadamy sobie o życiu po śmierci i innych bzdetach. A uchodźcom, którzy zawędrują na FP trudno będzie o dialog z kimś, kto kwituje artykuł „Super!/Ale bzdury!”

KornelGlobalne ocieplenie po polsku