Bez kategorii

pytania

Na fali czy raczej w skutek odpływu sił związanych z szaleństwem zapomnienia zwanym potocznie zabawą sylwestrową chciałbym( w imieniu kilku osób) zadać parę nieco skacowanych pytań. (w związku z programowym zawieszeniem rozmów politycznych wypłynęło parę problemów bardziej ogólnej natury które tu zanotowałem – chciałem zaznaczyć że redagowanie tych pytań razem z negocjacjami zajęło nam sporo czasu). Jako sporadyczny czytelnik forum nauka przekonałem ich by wysłać pytania właśnie tutaj.

czym jest myśl i jak powstaje w swojej obrazowej formie oraz co oddaje najpełniej jej naturę ( i czy język ma tu coś do powiedzenia)

czy już wiadomo jaka jest natura światła bo chyba należało by zdecydować jak różni się śrut wystrzelony z dubeltówki na kaczki od fali na powierzchni wody.

czy to że nic nie może poruszać się szybciej od światła to ograniczenia fizyki czy wyobraźni.

co to jest (jeśli jest) czas ( mówiłem że jest taki wątek ale oni trochę czytali a potem powiedzieli że nie są specjalistami a zdania są podzielone i musieli by się oprzeć na jakimś autorytecie a przecież nie znają nikogo na tym forum)

czy to prawda że nieokreśloność kwantowa zyskała swój matematyczny odpowiednik w liczbie omega (Chaitin) – (nie wiem o co chodzi ale zagrozili że nie dadzą mi piwa )

czy wiemy coś o kształcie wszechświata poza teoriami i czy jest szansa na inne wszechświaty czy nawet ich nieskończoną ilość – (oni chyba mieli jakieś inne skręty) i co z tajemniczą czarną materią.

czy są już modele mózgu na poziomie bardziej rozbudowanym niż ten który posiada dżdżownica.

czy jest coś co nie podlega relatywizmowi ( to już bardziej filozofia ale dziewczyny się uparły)

Oczywiście prosimy o odpowiedzi jednoznaczne i w miarę proste bo nie ma wśród nas naukowców.( jednocześnie przepraszam za być może naiwne pytania)

Z życzeniami wszystkiego dobrego oraz sukcesów naukowych w rozpoczętym roku pozdrawiamy ( M. A. S. M. W. M) oho zaraz dwunasta idziemy na poprawiny

Bez kategorii

kurs z rozwoju osobistego

Każdy człowiek powinien zainwestować w swój rozwój dlatego z myślą o tym prowadzone są kursy z rozwoju osobistego. Osobiście polecam szkolenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Jest to szkoła posiadająca pozytywne opinie, uczestnicy cenią prowadzących kursy za profesjonalizm i ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą chętnie dzielą się z innymi. Ja dzięki ich szkoleniu Legalny Doping znalazłem w sobie motywację do działania, której bardzo mi brakowało. Teraz moja kariera w końcu nabrała tempa i zyskuję coraz lepsze notowania w firmie 😉 polecam www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Bez kategorii

Homomałżeństwa poprawiają zdrowie

Wniosek jest prosty. O ile małżeństwo hetero niesie za sobą patologie, to małżeństwo homo powodujące przypływ zdrowia powinno być lansowane jako lepsze rozwiązanie. Niestety, ten poprawa zdrowia dotyczy jedynie wybranych dolegliwości, które były objęte badaniem. O tych innych problemach się nie dowiemy